KAPITOLA o Notre Dame ZADARMO

0
79

Notre Dame v plameňoch. Presne tento nadpis bol používaný počas posledných troch dní najčastejšie v spojení s jednou s najkrajších katedrál sveta. Je to veľká tragédia pre Paríž aj celý svet. Prešli dva dni a peniaze na jeho opravu sa pomalinky zbierajú. Verím, že onedlho začne jeho oprava.

Viem, že národ slovenský je veľmi zvedavý a podobne ako ja som musela na vlastné oči vidieť tie hrozitánske plamene nad Notre Dame, tak ak vy ak pôjdete do Paríža, tiež si ho pôjdete pozrieť aspoň spoza Seiny.

Na linku nižšie si môžete zadarmo stiahnuť kapitolu z nového detského turistického sprievodcu Parížom, ktorá v tejto podobe už nebude publikovaná. Napriek tomu môže vám i vašim malým cestovateľom priniesť príjemné chvíle pri spoznávamí Notre Dame. Sadnite si na breh Seiny a pri pohľade na Notre Dame si vylúštite pár zaujímavých strán plných príbehov a hier a informácii.

Pre stiahnutie klikni na kapitola Notre Dame

Celý článok aj s tipmi čo najvštíviť v okolí Notre Dam nájdete po klinutí na odkaz:  V okolí Notre Dame

SHARE
Previous articleSpomienka na Notre Dame cez úlohy a hry pre deti
Tipy na výlety s deťmi, recenzie baby-friendly hotelov, inšpirácie ako si naplánovať dovolenku a zážitkové reportáže. Vitajte na mojom blogu! Volám sa Ludmila "Lili" Cuperová a tvorba reportáží o baby friendly miestach je to čo ma baví. Snažím sa hľadieť na dni dovolenky očami mojich detí ale pritom nezabúdam na rodičovské "všimni si". Ahojte a improvizujte!

LEAVE A REPLY