Detský sprievodca Londýnom

0
5738

S deťmi do Londýna? Pravdaže áno, je to mesto plné možností. Takýto výlet s deťmi si nemôžete nechať ujsť. Kliknite na úvodné video, ktoré vás prenesie do Londýna s deťmi.

Detský turistický sprievodca Londýnom urobí z malého cestovateľa profesionálneho sprievodcu. Nie vy jemu budete určovať smer a trasu ale on vám, nie vy jemu budete čítať a prekladať nápisy v múzeách ale on vám prečíta legendy či príbehy, ktoré sa daného miesta týkajú.

Prevedie vás múzeom, parkom či promenádov. Ukáže vám hlavné stavby v okolí a dokonca bude vedieť čo ešte chce vidieť a zažiť, lebo si to popredu sám naštuduje.

Navyše ho v knižke čakajú mnohé kreatívne úlohy, zábavné osemsmerovky či netradičné hádanky vďaka ktorým si nové informácie zopakuje a osvojí

Žiadna nuda v múzeu a žiadne hľadanie atrakcií a trás. Všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorý však nebude patriť vám ale vášmu malému cestovateľovi.

Jeho nákup uskutočníte kliknutím na: Detsky turisticky sprievodca Londynom

 

SHARE
Previous articleParížske katakomby
Next articleDetský sprievodca Barcelonou
Tipy na výlety s deťmi, recenzie baby-friendly hotelov, inšpirácie ako si naplánovať dovolenku a zážitkové reportáže. Vitajte na mojom blogu! Volám sa Ludmila "Lili" Cuperová a tvorba reportáží o baby friendly miestach je to čo ma baví. Snažím sa hľadieť na dni dovolenky očami mojich detí ale pritom nezabúdam na rodičovské "všimni si". Ahojte a improvizujte!