Detský sprievodca Bratislavou

0
8506

Tipy na výlety s deťmi v Bratislave s mapkami a interaktívnymi úlohami. Detské trasy Bratislavou, pri ktorých deti pátrajú, lúštia zábavné úlohy a pritom spoznávajú tajomné zákutia, historické udalosti ale aj prírodné krásy Bratislavy.

Výlety s deťmi po Bratislave vás zavedú do zaujímavých interiérov, múzeí, expozícií ale aj exteriérov, mestských uličiek i cestičiek v prírode.

Prečo vznikol detský sprievodca Bratislavou? 

Každé dieťa má svoje tempo. S detským sprievodcom si čas na poznávanie aj oddych rozdelíte podľa seba. #svojimTEMPOM

Už vám neunikne to podstatné. Detský sprievodca odporučí trasu a najmä predstaví to najzaujímavejšie v jej okolí.

Nasmeruje vás na detaily. Dozviete sa legendy, príbehy, zaujímavosti aj historické udalosti o veciach i tajomných zákutiach okolo vás.

Dieťa sa nenudí. Na každej strane nájde zábavné úlohy. Dieťa dokresľuje, vypočítava, dopisuje alebo hľadá. Všetky informácie na výlete sa dieťa dozvedá prostredníctvom interaktívnej hry.

Trasy v múzeách s pátraním. Objavovanie dávnej minulosti je riešené formou pátrania po exponátoch v múzeách a ich okolí.

Čaká vás objavovanie prírodných krás a v nich ukrytej histrórie.  Starobylé mosty, zrúcaniny, výnimočné zvieratá, chránené rastliny a množstvo tajomných zákutí v okolí Bratislavy.

V neposlednom rade je tento sprievodca určený pre rodičov, ktorí vedú deti k samostatnosti. Deti samé budú hľadať, objavovať a študovať na akom mieste sa nachádzajú. #dietaAKOsprievodca

Detského sprievodcu Bratislavou si môžete zakúpiť len u nás. Kliknite na: DETSKÝ SPRIEVODCA BRATISLAVOUKam s deťmi v Bratislave? Vzhľadom k pandemickej situácii si môžete niektoré trasy z detského sprevodcu ZADARMO stiahnuť na linkoch nižšie.

Tieto interaktívne trasy s mapkami sa nachádzajú pri moste Slobody, Kamzíku, Sandbergu a na Źeleznej Studničke. 

I. S Deťmi – Cyklomost Slobobody, Natura 2000, a Galéria Šrot park.

Pre stiahnutie trasy pre deti, ktorá začína pri pamätnom kameni pred Cyklomostom Slobody, ďalej pokračuje poznávaním histórie i prírody, hľadaním pozostatkov originálneho Mostu Márie Terézie, ostatného drôtu z čias železnej opony, i vojenského bunkra a okolo Tarzánie až do Galérie Šrot park. TRASA OD CYKLOMOSTU SLOBODY AŽ PO ŠROTPARK

II. S deťmi – Sandberg, Weitov lom, Náučný chodník Dunajské luhy.

Pre stiahnutie trasy pre deti, ktorá ťa prevedie zaujímavosťami a výnimočnosťami Sandbergu, Weitovho lomu a jeho okolia klikni na: Sandberg-Weitov Lom s deťmi

III. S deťmi – Kamzíku, rozhľadňa, televízna veža, vojenské kaverny a detské ihrisko.

Pre stiahnutie trasy Kamzíkom s interaktívnymi úlohami pre deti klikni na: Kamzík s deťmi

IV. S deťmi za históriou a prírodnými krásami na Železnej studničke. 

Pre stiahnutie trasy Železnou studničkou s interaktívnymi úlohami pre deti klikni na: Železná studnička s dežmi – interaktívna trasa